RUG

Якщо говорити про виготовлення килимів як про справжнє мистецтво, то одним з виробників буде компанія The Rug Company.
The Rug Company була заснована в 1997 році Christopher і Suzanne Sharp, які вирішили об’єднати в своїх килимах багатовікові традиції килимарства з талантом сучасних дизайнерів. Головною рисою, що об’єднує вироби, є натуральні матеріали найвищої якості і, звичайно ж, ручна робота.
Однією з головних родзинок компанії є співпраця з дизайнерами. Причому не тільки з молодими і «локальними», а й відомими на весь світ. Серед них є такі гучні імена, як Alexander McQueen, Vivienne Westwood, Paul Smith, Diane von Furstenberg і багато інших.
У дизайні килимів від The ​​Rug Company переплелися традиційні орнаменти різних народів з усього світу, візерунки, притаманні тій чи іншій епосі або напрямку в культурі, – на створення унікального килима дизайнера може надихнути побачене в поїздці намисто або світанок, який він спостерігав з власного вікна тиждень назад.
Килими робляться в обмеженій кількості, а їхня колекція постійно поповнюється і змінюється. Однак, при бажанні, у покупців є можливість спеціально замовити килим з минулих колекцій, хоча в цьому випадку доведеться запастися терпінням і почекати, поки його витчуть.