Килими

ЯК ЗАМОВИТИ КИЛИМ?

  • перегляньте онлайн-каталоги і оберіть позицію, яка цікавить
  • для зручності ми можемо підібрати килим по Ваших побажаннях або візуальних проектах
  • детальну інформацію по товару (вартість, розміри, склад матеріалу та наявність) можна дізнатись по тел.0974419127, по пошті studiadt@gmail.com, або через соціальні мережі
  • деякі каталоги і зразки килимів можна переглянути у нас в студії за попередньою домовленістю
  • при оплаті готівкою сума завдатку становить 70% від повної вартості товару, решту оплачуєте при отриманні товару
  • при оплаті по перерахунку – 100% проплата замовлення
  • терміни доставки до 5 днів при умові, що килим є на складі, або 4-6 тижнів, якщо під замовлення

Древня легенда свідчить: «Коли килим тільки виходить з-під рук майстра, у нього вже є господар. Завдання продавця – знайти господаря і передати йому килим … »

Ми дуже дбайливо ставимося до традицій особливого ставлення до килимів. Ці традиції перейшли до нас від наших предків, які займалися килимами протягом кількох століть.

У своїй роботі ми прагнемо до гармонійного поєднання досвіду минулого і нових ідей. Зараз, коли стираються культурні кордони, інтер’єри оформляються в різних стилях: класичних – європейських, китайських, арабських – або в сучасних стилях.

Для кожного інтер’єру необхідний свій килим, тому ми ретельно збираємо колекції найрізноманітніших стилів. Європейські дизайнерські килими можуть виконуватися як в класичному, так і в ультрасучасному стилях. Ми дуже уважно стежимо за тенденціями в сучасному дизайні, співпрацюючи з кращими дизайнерами килимів.

Серед моделей, представлених в наших колекціях, можна підібрати килим, який вдало впишеться в будь-яке приміщення, а якщо такого килима немає, ми за вашими побажаннями виконаємо його індивідуально. Адже іноді господар приходить раніше килима …

JAIPUR

KINNASAND

sahrai

SAHRAI

азіат

ASIATIC

 

sitap

SITAP

BALTA

jacaranda

JACCARANDA

jab

JAB

One thought on “Килими

Коментарі відключено.