SAHRAI

ЯК ЗАМОВИТИ КИЛИМ SAHRAI?

  • перегляньте онлайн-каталоги і оберіть позицію, яка цікавить
  • для зручності ми можемо підібрати килим по Ваших побажаннях або візуальних проектах
  • детальну інформацію по товару (вартість, розміри, склад матеріалу та наявність) можна дізнатись по тел.0974419127, по пошті studiadt@gmail.com, або через соціальні мережі
  • при оплаті готівкою сума завдатку становить 70% від повної вартості товару, решту оплачуєте при отриманні товару
  • при оплаті по перерахунку – 100% проплата замовлення
  • терміни доставки 4-6 тижнів

Протягом останніх п’яти поколінь сім’я SAHRAI займається ручним виробництвом ексклюзивних килимів. Безперервна подорож почалася з базару в Тегерані, різних Близькосхідних і Азіатських спеціалізованих ательє, Персії та Кавказу у пошуках високоякісних килимів. Пізніше, пошук унікальних екземплярів продовжився на міжнародних ринках з відкриттям на початку 50-х років декількох галерей в Європі.
Глибоке знання матеріалів і досвід в області ткацтва є основами досліджень і розробки нових Колекцій, але саме Дизайн є головним ключем сім’ї SAHRAI протягом п’яти поколінь. За допомогою цих елементів, традиція живе і сьогодні вписуючись в сучасні умови, залишаючись в рамках престижних історичних контекстів.
Внутрішня дизайн-студія створює творчі синергії, які відповідають потребам ринків, зберігаючи елегантність притаманну такому древньому і важливому елементу інтер’єру, як Килим.
SAHRAI MILANO також ввели послугу “Bespoke”, що робить кожне творіння унікальним і неповторним.
Внутрішня студія дизайну та проектування SAHRAI стежить за всіма етапами просування кожного проекту, будь то інтерпретація якої-небудь моделі з колекції або килим на замовлення: від розробки малюнка до вибору матеріалів, від створення прототипу до фінальної реалізації, всі етапи піддаються строгому контролю якості.
Дизайн-студія крім розроблення ексклюзивних колекцій, пропонує послугу Custom Made (реалізація на замовлення), яка дозволяє персоналізувати розміри і дизайн, а також вибрати необхідний відтінок з широкого спектру відтінків колірної гами SAHRAI.
Техніка рендеринга, використовувана Дизайн-студією, дозволяє візуалізувати килими в інтер’єрі замовника.