Johnstons of Elgin

Johnstons of Elgin – це легендарна шотландська компанія, світовий експерт у виробництві кращих кашемірових і вовняних виробів.
Відмінністю цієї продукції є унікальний вертикальний спосіб виробництва. Johnstons of Elgin здійснює весь виробничий цикл своїми силами – від стрижки тварин до випуску готової продукції, яка задає світові стандарти якості у виробництві текстилю з вовни. Компанія першою в Шотландії почала ткати полотно з кашеміру і шерсті вікуньї. Ці два види сировини досі є основними і, так би мовити, візитною карткою фабрики.
З середини дев’ятнадцятого століття компанія експортує свою продукцію в усі країни світу.
У 2011 році Johnstons of Elgin отримала Королівський відзнаку як найкращий експортер вовняних виробів у Великобританії.
Компанія не тільки випускає колекції під власним брендом, а й щороку виробляє кашемір для таких найвідоміших брендів як Hermes, Louis Vuitton, Paul Smith, Hugo Boss, Kiton, Chanel, Colefax and Fowler, Designers Guild і Burberry. Ці світові бренди високо цінують «Johnston of Elgin» за якість, автентичність і традиції.

ЯК ЗАМОВИТИ ПЛЕД?

  • перегляньте онлайн-каталог і оберіть позицію, яка цікавить
  • детальну інформацію по товару (вартість, розміри, склад матеріалу) можна дізнатись по тел.0974419127, по пошті studiadt@gmail.com, або через соціальні мережі
  • можна обрати плед у нас в студії  по каталогу
  • терміни поставки 4-6 тижнів, окремі позиції можуть бути на складі в Києві