Шпалери

ЯК ЗАМОВИТИ ШПАЛЕРИ?

  • перегляньте онлайн-каталоги і оберіть позицію, яка цікавить
  • для зручності ми можемо підібрати шпалери по Ваших побажаннях або візуальних проектах
  • детальну інформацію по товару (вартість, розміри, склад матеріалу та наявність) можна дізнатись по тел.0974419127, по пошті studiadt@gmail.com, або через соціальні мережі
  • деякі каталоги можна переглянути у нас в студії
  • при оплаті готівкою сума завдатку становить 70% від повної вартості товару, решту оплачуєте при отриманні товару
  • при оплаті по перерахунку – 100% проплата замовлення
  • терміни доставки 5-10 днів при умові, що товар є на складі або 4-6 тижнів, якщо шпалери під замовлення
  • також можна замовити наклеювання шпалер нашими майстрами

Оформляючи будь-яку кімнату в будинку, необхідно ретельно підійти до підбору всіх її елементів, так як вони повинні доповнювати один одного і створювати гармонійну несуперечливу обстановку. Настінні шпалери грають в цьому процесі величезну роль, адже саме вони є основною фону дизайну і задають головний настрій всього приміщення. Перед тим, як купувати конкретні моделі, варто визначити загальний стиль кімнати і необхідну кількість матеріалу, який буде потрібно для повноцінного оформлення стін. Найрізноманітніші кольори, візерунки, малюнки і їх поєднання зможуть задовольнити будь-який, навіть дуже незвичайний смак.
Слід зауважити, що кольорове оформлення будь-якого приміщення має неабиякий вплив на людей, які постійно або час від часу в ньому перебувають. Від цього залежить настрій людини і його загальний психологічний стан, так що перед тим, як відвідувати магазин шпалер, слід подумати про те, які кольори і яким чином впливають на Вас і на Ваше найближче оточення. Особливої ​​актуальності це питання набуває в тому випадку, якщо необхідно оформити кімнату для дітей, так як вони набагато чутливіші дорослих, як до позитивних, так і до негативних сторонніх впливів. Крім того, гортаючи каталог шпалер для стін потрібно звертати увагу не тільки на зовнішні характеристики, які, безумовно, дуже важливі, але і на матеріал, з якого виготовлені вироби, він повинен бути екологічно чистим і не повинен містити шкідливих для людського здоров’я речовин. Останнім часом це особливо важливо, адже існує багато кустарних виробництв, які не обтяжують себе виконанням загальноприйнятих норм і законів. У світлі цього стає зрозуміло, що краще вибирати настінні шпалери від перевірених виробників, які добре зарекомендували себе на цьому ринку і довгий час підтримують свій імідж, виробляючи якісні та безпечні вироби.

   Деякі з позицій заказні і є лише в онлайн-каталогах. Більш конкретну інформацію по кожній позиції: склад, розмір, ціну можна дізнатись у наших менеджерів!

THIBAUT

ktexclusive

KT EXCLUSIVE

NORWALL

BREWSTER

CLARKE&CLARKE

FRESCO

SANDERSON

MORRIS&CO

ДИТЯЧІ ШПАЛЕРИ

PT

ol

O&L

sandudd

SANDUDD

atlas

ATLAS

dekormaison

DEKOR MAISON

decorline

DECORLINE

york

YORK

 

 

zoffanyshp

ZOFFANY

enchantment-008300

ARTHOUSE

 

 

  

 

 

One thought on “Шпалери

Коментарі відключено.