Glamora

Glamora проектує і реалізує революційні вінілові шпалери для декорування інтер’єру.
З метою створення унікальної, нестандартної графіки для будинку дизайнери розробляють візуальні рішення, які відображають стиль і індивідуальність наших клієнтів.
Творча цінність і універсальність конструкцій зробили Glamora ідеальним рішенням, щоб дати життя новим візуальним ідентичностям, створювати ексклюзивні зображення, або просто, щоб додати поезії в інтер’єр. Всі стандартні графіки персоналізовані, щоб вписатися в заданий розмір і відповідати кольорам меблів, стін і підлоги. Glamora шпалери з унікальною графікою, які призначені розробляти ексклюзивні мотиви та перетворювати стіни в експресивні елементи обстановки. Eco-Friendly і дихаюче настінне покриття, надруковані на водній основі фарб, які є нешкідливими для вашого здоров’я і навколишнього середовища. Glamora шпалери являють собою тканину, як матеріал, покритий вінілом. Невелике тиснення надає глибину, текстуру.
Акустичний комфорт є одним з факторів, які вносять найбільший внесок у поліпшення екологічності благополуччя. Висока продуктивність матеріалу гарантує чудову шумоізоляцію і поглинання відлуння.
GLAMTEC є інноваційним рішенням для архітекторів і дизайнерів інтер’єру, прагнучих потужні візуальні рішення з неперевершеним технічним характеристикам.
Glamora створили творчу групу з найкращих дизайнерів з усього світу, які розробляють унікальні композиції для шпалер. Серед них Alessandro Pautasso, Celina De Guzman, Silvia Betancourt, Karim Rashid.