Norwall

Вінілові шпалери Norwall канадського виробника давно здобули репутацію високоякісних і універсальних покриттів. Талант дизайнерів і художників компанії проявляється в кожному мазку на полотні, в кожній лінії малюнку. Бренд Norwall давно знаменитий в Європі, Америці та Азії, а в рідній країні компанія вважається однією з лідируючих підприємств з виробництва оздоблювальних матеріалів.

Колекції шпалер поповнюються щороку, тому що фантазія професіоналів не закінчується. У кожній колекції свій характер, малюнок, текстура. Дивлячись на унікальні полотна, розумієш, що кожна колекція здатна викликати відповідний настрій: одні шпалери Norwall заспокоюють невибагливим малюнком і спокійним тоном, а інші пробуджують інтерес спалахують орнаментом і соковитими тонами. Є в колекції і комбіновані моделі, що дозволяють створювати продумані і загадкові інтер’єри з однотонних і мальованих полотен, закінчуючи ідею красивими декоративними бордюрами.
Вінілові шпалери цікаві своїм рельєфом і злегка блискучою поверхнею. Паперові моделі відрізняються високими параметрами якості: міцність, довговічність і стійкість.
Канадське настінне покриття по праву займає одне з провідних місць на ринку шпалер. Як правило, ці моделі вирізняються з-поміж інших своєю надійністю і екологічністю, при цьому не відрізняються високою вартістю. Завдяки демократичним цінами, оригінальні шпалери користуються по-справжньому високим попитом.
Канадська компанія робить головний акцент на якості своїх виробів. Кращі дизайнери працюють над створенням дійсно унікальних настінних покриттів, це їм вдається на відмінно, оскільки їх шпалери отримали своє визнання в багатьох країнах світу. Шпалери Norwall, в першу чергу, відрізняються чіткою дизайнерської лінією, величезним асортиментом, завдяки чому клієнтам надається можливість вибору.

ЯК ЗАМОВИТИ ШПАЛЕРИ NORWALL?

  • перегляньте онлайн-каталоги і оберіть позицію, яка цікавить
  • для зручності ми можемо підібрати шпалери по Ваших побажаннях або візуальних проектах
  • детальну інформацію по товару (вартість, розміри, склад матеріалу та наявність) можна дізнатись по тел.0974419127, по пошті studiadt@gmail.com, або через соціальні мережі
  • деякі каталоги можна переглянути у нас в студії за попередньою домовленістю
  • терміни доставки 4-6 тижнів
  • також можна замовити наклеювання шпалер нашими майстрами