DE GOURNAY

«Наша мета – наповнити життя наших клієнтів щастям шляхом створення яскравих, вишуканих інтер’єрів, де вони зможуть відпочити від суєти зовнішнього світу. Кожен з наших інтер’єрів – це витвір мистецтва, покликане задовольнити потреби навіть самих вибагливих клієнтів ».

Клод Сесіл Гурне
Засновник компанії de Gournay
Англійська компанія de Gournay, заснована в 1986 році, спеціалізується на виробництві ексклюзивних шпалер і тканин ручного розпису, а також меблів та порцеляни ручної роботи.
Завдяки високій якості виконання й унікальності виробів, de Gournay привернули до себе увагу і успішно брали участь в проектах дизайнерів міжнародного рівня, а також провідних компаній, серед яких Chanel, Van Cleef & Arpels, Tiffany & Co., Ritz Carlton, Four Seasons, Jenny Packham .
Клод Сесіл Гурне вирішив заснувати компанію після того, як зіткнувся з труднощами в пошуку майстрів, які змогли б відновити старовинні шпалери в його будинку. Стало очевидно, що традиційне мистецтво ручного розпису шпалер було практично втрачено. Починаючи з 1986 року майстри de Gournay продовжують старовинні традиції, використовуючи ту ж техніку малювання, яка з’явилася ще в XVII столітті.
Вироби de Gournay являють собою квінтесенцію розкішних європейських інтер’єрів XVIII – XIX століть, відтворених як в більш традиційній, так і в сучасній інтерпретації. Найбільш відомою серед шпалер ручного розпису є колекція шинуазрі яка оживляє інтер’єри вишуканим суцвіттям екзотичних рослин, птахів і метеликів. Пізніше de Gournay створює Японсько-Корейську і еклектичну колекції де широко використовуються фольговані і металізовані основи ручної роботи. Дуже популярна також і колекція панорамних шпалер, в традиційному французькому стилі XIX століття. Кожен дизайн – це сюжет у дусі жанрового живопису – від сцени полювання, відображеної в дизайні Chasse de Compiegne, до екзотичних видів Бразилії.
Унікальність de Gournay полягає в тому, що будь-який дизайн може бути змінений або навіть розроблений з нуля згідно побажань нашого клієнта. Незалежно від складності проекту, de Gournay володіє необхідним досвідом для виготовлення будь-якого замовлення – від нанесення вручну 22-каратного золота до створення абсолютно нового дизайну, який ідеально впишеться у запланований нашим клієнтом проект.
На додаток до колекцій шпалер і тканин, de Gournay виробляє китайський фарфор, при виробництві якого використовується традиційна техніка XVIII століття. Ця техніка не зазнала змін, незважаючи на стандартизацію і модернізацію, які були так характерні для європейського виробництва. Кожен виріб повністю виробляється і розписується вручну.
Крім того, кілька років тому de Gournay почали виробляти меблі та дзеркала ручної роботи. Оскільки кожен екземпляр створюється вручну, він може бути проведений повністю під замовлення клієнта, щоб знайти своє місце в будь-якому просторі.
За 27 років свого існування de Gournay став міжнародним брендом, і на сьогоднішній день представлений в 39 країнах світу, відкривши шоу-руми в Лондоні, Парижі, Нью-Йорку, Шанхаї і Москві.

ЯК ЗАМОВИТИ ШПАЛЕРИ DE GOURNAY?

  • ексклюзивні шпалери можна обрати за каталогом у нас в студії або ж за індивідуальним ескізом узгодженого з побажаннями клієнта
  • детальну інформацію по товару (вартість, розміри, склад матеріалу та терміни виготовлення) можна дізнатись по тел.0974419127, по пошті studiadt@gmail.com
  • терміни доставки узгоджуються окремо