KT Exclusive

КТ Exclusive – це найбільший світовий виробник шпалер високої якості. Елітні шпалери KT Exclusive створюються кращими декораторами та художниками Європи, і здатні задовольнити найвишуканіший смак, виробляються на високоякісному обладнанні, а за якістю продукції стежать. Німецькі шпалери для стін KT Exclusive на ринку вже більше 15 років, весь цей час компанія спеціалізується на виробництві і продажу не тільки шпалер для стін, але і фотошпалер, настінних стікерів, настінних панно, тканин для штор і настінних покриттів з натуральних матеріалів. Компанія випускає паперові, флізелінові і текстильні шпалери найвищої якості, які, до того ж, мають високу міцність. Шпалерами KT Exclusive користуються імениті дизайнери та архітектори зі світовим ім’ям. KT Exclusive – це незаперечна якість, яке говорить сама за себе!

Представляємо Вам колекцію каталогів шпалер KT Exclusive виконаних на основі сучасних передових технологій і є, на наш погляд, зразком дизайнерського мистецтва. Надати бажаний колорит, вдихнути в будинок атмосферу затишку, гармонії і спокою, вам дійсно допоможуть шпалери KT Exclusive. У нашій фотогалереї ми розмістили фотографії шпалер як крупним планом, так і в інтер’єрі з предметами меблів різних стилів, щоб Ви змогли побачити і по достоїнству оцінити всю красу і вишуканість колекції шпалер KT Exclusive.

ЯК ЗАМОВИТИ ШПАЛЕРИ KT EXCLUSIVE?

  • перегляньте онлайн-каталоги і оберіть позицію, яка цікавить
  • для зручності ми можемо підібрати шпалери по Ваших побажаннях або візуальних проектах
  • детальну інформацію по товару (вартість, розміри, склад матеріалу та наявність) можна дізнатись по тел.0974419127, по пошті studiadt@gmail.com, або через соціальні мережі
  • деякі каталоги можна переглянути у нас в студії за попередньою домовленістю
  • терміни доставки 4-6 тижнів
  • також можна замовити наклеювання шпалер нашими майстрами