Види штор

Класичні штори – це розсувні портьєри в поєднанні з тюлевими завісами, як правило, у поєднанні з підхватами.
Класичні штори прийшли до нас з епохи класицизму,  де античні форми витончено доповнювалися витонченістю деталей, гармонією кольору і візерунків меблів, шпалер і завіс.
Класичні штори універсальні: вони підійдуть і в приміщеннях з високими стелями, і в спальні, і в кабінеті, надавши затишок будь-якій кімнаті.
Часто зустрічається оформлення вікна в класичному стилі в поєднанні з бахромою, китицями, рюшами, шнурами, що надає шторам вишуканість.
Як правило, класичні штори виконуються за допомогою шторної стрічки, за допомогою якої можна добитися найбільш рівномірних і м’яких складок, що додають ще більший шарм і затишок.
Класичні штори ніколи не виходять з моди, дуже зручні в експлуатації, підходять для будь-якого житла: квартири і заміського будинку, вітальні, спальні, кухні, кабінету, дитячої.

Римські штори – це одна із сучасних моделей інтер’єру штор. Ці штори в розправленому положенні схожі на плоске панно, а коли піднімаються, то збираються в красиві горизонтальні складки, схожі на гармошку.
Зазвичай римські штори кріпляться за допомогою карниза з підйомним механізмом і рухаються за допомогою шнура управління вручну, або від електродвигуна. Як правило, римські штори виготовляються за розміром отвору вікна.
У рівне полотно римської штори, на рівній відстані вшиваються горизонтальні жорсткі планки, які при складанні полотна перетворюють його в елегантні м’які складки, і фіксують штору в обраному положенні.
Якщо Ви любите простоту і зручність у використанні, то римські штори для Вас.

Японські штори – це елемент ультрасучасного інтер’єру. Дизайнери їх використовують не тільки в оформленні вікон, але і в «зонуванні» приміщення за допомогою декоративних перегородок.
Японські штори ідеально підходять до не заставленим меблями, просторим приміщенням з великими віконними прорізами.
У самій сучасній інтерпретації – японські штори, виготовлені з бавовняно-паперових або шовкових тканин.
Японські штори дозволяють експериментувати з кольором: наприклад, їх панелі можуть відрізнятися за кольором, однаково добре виглядають як однотонні панелі, так і з будь-яким малюнком, у тому числі прозорі.
Якщо Ви не боїтеся експериментувати в створенні сучасного світу у своїй квартирі, то японські штори ідеально підійдуть для Вас.

[Gallery not found]

Французькі штори – невід’ємний елемент класичного інтер’єру, що представляє собою прозорі драпіровки з численними складками, які будуть виглядати в будь-якому приміщенні.
Вони створюють атмосферу урочистості і благоговіння, яку ми звикли бачити в театрах, великих залах і школах. Строгість і класичність в цьому випадку досягаються за рахунок рівних, пишних, спадаючих напівкруглих складок тканини, зібраних по всій поверхні вертикальними, хвилеподібними стовпчиками.
Поліестер, вуаль, органза – ці види тканин також можуть застосовуватися для пошиття французьких штор. Загальне правило – тканина має добре драпіруватися і бути еластичною.
Елегантні складки французьких штор виглядають солідно і респектабельно, а тому будуть цілком доречні для прикраси заміських особняків і розкішних стильних квартир, яким додадуть особливий шик.
Французькі штори по стилю підходять для багатьох інтер’єрів, тому що не містять відволікаючих деталей. Але, звичайно, особливу завершеність вони додадуть інтер’єру зі старовинною або антикварними меблями, а також класичного кабінету. Незмінно гарні французькі штори і у вітальні, і в спальні. Ними можна прикрасити як великі вікна в залах, так і невеликі за розмірами – в маленьких затишних приміщеннях. Зшиті з натуральних тканин, світлі, з веселим малюнком, вони кокетливо прикрасять кухню. Яскраві або строкаті – в клітку або з квітковими мотивами – стануть чудовою прикрасою дитячої кімнати.
Французька штора може висіти на вікні як самостійний елемент, так і бути доповненої портьєрами або ламбрекеном. Кількість складок і довжину штори можна регулювати за допомогою куліси і шнура. А можна закріпити драпіровку наглухо, якщо немає необхідності часто піднімати штору.