Як вибрати крісло-мішок?

Ось уже тривалий час крісло-мішок є улюбленим предметом безкаркасних меблів для людей різного віку. Колись винайдена італійськими дизайнерами, така модель сьогодні випускається багатьма вітчизняними виробниками.
Бінбег, мішок з квасолею, крісло-груша, пуф або, просто, тюхтій – у цього крісла багато назв, ми ж із задоволенням розповімо про правила його вибору.

Крісла-мішки можуть бути представлені різних розмірів, в середньому, від 50 до 100 см в діаметрі, що, головним чином, залежить від зросту і ваги людини, а також від призначення кімнати.
Основний (зовнішній) чохол може бути виконаний з найрізноманітніших матеріалів, від бавовни або льону, до хутра, оксамиту та шкірозамінника. Але найбільш підходяща тканина – це Oxford, тому як вона легко чиститься, слабо вбирає воду і має високу міцність.
Через деякий час після придбання крісла (1-2 роки) може виникнути необхідність у покупці спеціального наповнювача, адже, з часом, вміст може дати усадку._1_4

Пристрій крісла-мішка
Крісло являє собою безформний предмет, який набуває обрисів під вагою людини. При посадці в таке крісло неодмінно відчувається його комфорт, адже в будь-якому положенні крісла ваші рухи не будуть скуті, а тіло максимально розслаблено. Крісло-мішок має складатися з двох, вставлених один в іншій, чохлів. При цьому, наявність внутрішнього обов’язково, тому що дає можливість без проблем почистити зовнішню «оболонку» від частих забруднень. Якщо виявилося, що внутрішній чохол відсутній, а наповнювач знаходиться у зовнішньому, зверніть увагу на міцність тканини зовнішнього чохла. Наповнювачем для всіх крісел-мішків є пінополістирол (дрібні кульки пінопласту). Чим менше діаметр кульок, тим зручніше буде сидіти в кріслі, а загальна щільність наповнювача забезпечить більш тривала відсутність усадки матеріалу. Іноді в більш дорогих примірниках крісел-мішків разом з наповнювачем присутня деяка кількість м’якого синтетичного волокна, простіше, синтепуху. Завдяки своїй пружності і пустотілості, синтепух підвищує рівень зручності і значно усуває проблему неминучою усадки основного наповнювача. Вибираючи крісло-мішок слід звернути увагу на довжину блискавки, вшитой по периметру. Ідеально, якщо вона становить не менше 90 см. Так, процес вилучення внутрішнього чохла із зовнішнього нічим не буде утруднений.

Переваги крісла-мішка
Розміщення крісла-мішка в дитячій кімнаті, напевно, одне з найбільш вдалих рішень для його застосування в будинку. Судіть самі: ці меблі м’які, досить легка (до 8-9 кг), безпечна, тому що в ній відсутні тверді деталі й гострі кути. Якщо ви підберете яскравий незвичайний зовнішній чохол, діти будуть сприймати таку меблі як забавну іграшку.
Крім цього, крісло-мішок, звичайно, можна використовувати в будь-якому приміщенні, а фактуру і малюнок тканини зовнішнього чохла підбирати до стилю приміщення. Тут їх широке розмаїття дозволить міняти вигляд швидко і без особливих витрат, облачаючи крісло в новий, згідною сезону, наряд. Приміром, взимку можна «одягнути» вовняний, оксамитовий або хутряний чохол, восени – твідовий, а влітку – бавовняний. До того ж, часта зміна збереже зовнішній вигляд кожного з матеріалів набагато довше.
Можливість розміщення безформного крісла на вулиці під відкритим небом – це явна перевага. Інші види вуличної і садових меблів (плетена, пластикова) не зможуть з ним зрівняється в питанні зручності і одночасної практичності, адже:
  •  крісло-мішок з міцним зовнішнім чохлом і швидковисихаючим наповнювачем підходить для використання в саду на траві, біля води, на піску;
  •  гарантує абсолютне розслаблення тіла і підтримання хребта в найбільш зручному положенні;
  • допоможе читати, відпочивати і невимушено спілкуватися в будь-якій обстановці.